• مجله زریوار
 • تبلیغات اینترنتی (یا بازاریابی اینترنتی) به فرایند معرفی محصولات یا خدمات یک برند در محیط اینترنتی و دیجیتال گفته می شود و هدف آن برندینگ، یا هدایت ترافیک اینترنتی بیشتر به سمت وب سایت مقصد و افزایش میزان تقاضا برای آن محصول و خدمات می باشد.
  امروزه اینترنت به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهای زندگی مدرن تلقی شده و به جرات می توان گفت که بزرگترین جامعه مشتریان برای هر محصول یا خدماتی در محیط اینترنت یافت می شود. در حال حاضر بیش از 3.8 میلیارد نفر کاربر اینترنت در سطح جهان وجود دارد که از این میان تعداد 56.7 میلیون نفر کاربر اینترنت در ایران هستند و به صورت فعال یا غیر فعال از محیط اینترنت و سایر فضاهای دیجیتال استفاده می کنند.
  کاربران اینترنت ایران به سرعت در حال افزایش هستند به طوری که بنا بر داده های آماری تعداد کابران اینترنت در ایران در سال 2017 به نسبت دو سال قبل حدود 13% افزایش داشته و ضریب نفوذ اینترنت در ایران به 70% رسیده است.
  ارقام فوق نشان دهنده این موضوع است که در این دوره تبلیغات در محیط اینترنت به دلیل تعداد مخاطبین بسیار زیاد، سهولت و راحتی رساندن پیام تبلیغاتی، و امکان خرید آنلاین محصولات و خدمات به یکی از مهم ترین کانال های تبلیغاتی و تجاری تبدیل شده است.

 • انواع روش های تبلیغات در زریوار
  هدف مشتریان ما از تبلیغات به دست آوردن نتیجه مطلوب است؛ بنابراین ما نیز جایگاه ها و روش های تبلیغاتی زریوار را به گونه ای برنامه ریزی کردیم که کاملا اثربخش و نتیجه محور باشد. تبلیغات بنا به نیاز و سلیقه مشتریان به روش های زیر انجام می شود. جهت آشنایی بیشتر با ماهیت هر کدام از این روش های تبلیغاتی می توانید به لینک موجود در قسمت توضیحات هریک مراجعه کنید. تبلیغات اینترنتی در زریوار تبلیغات بنری برندینگ و افزایش ترافیک ورودی به سایت با استفاده از نمایش بنرهای تبلیغاتی یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات در اینترنت است که حتی امروزه نیز طرفداران خاص خود را دارد. قابلیت استفاده از تصاویر متحرک، اثر بخشی زیاد در زمینه برندسازی و شناخته شدن توسط مشتریان و عدم نیاز به تولید محتوا برای تبلیغ از جمله مزایای روش تبلیغات بنری می باشد. تقریبا همه کمپانی‌ها با استفاده از بنر‌های موثر و هدفمند به شناساندن برند خود مبادرت می‌ورزند، بنابراین واضح است که علاوه بر محل نمایش بنر، ابعاد و طراحی بنر یکی از مهم ترین فاکتورهای دخیل در موفقیت این روش تبلیغاتی است. وب سایت زریوار جهت اثربخشی هر چه بیشتر تبلیغات مشتریان محترم راهنمای کامل اصول و مبانی طراحی بنر تبلیغاتی را تهیه و نشر نموده است که طراحان محترم می توانند در صورت لزوم به آن مراجعه کنند. همینطور به منظور آشنایی بیشتر با روش تبلیغات بنری و اندازه گیری میزان اثربخشی آن به مطلب لینک شده مراجعه فرمایید
  کاربران اینترنت ایران به سرعت در حال افزایش هستند به طوری که بنا بر داده های آماری تعداد کابران اینترنت در ایران در سال 2017 به نسبت دو سال قبل حدود 13% افزایش داشته و ضریب نفوذ اینترنت در ایران به 70% رسیده است.
  بنر های تبلیغاتی سایت زریوار به صورت تصاویر متحرک Gif با حداکثر حجم ۵۰ کیلوبایت و به صورت کاملا ریسپانسیو و یکسان در همه دیوایس ها و نسخه های مختلف سایت نمایش داده می شوند.

 • تبلیغات محتوایی
  تبلیغات محتوایی به صورت درج آگهی متنی، تصویری، ویدئو و... در یکی از مطالب موجود در زریوار انجام می شود. از این طریق، تبلیغ کننده می تواند محصول یا خدمات خود را به صورت کاملا هدفمند در صفحاتی که قبلا جایگاه مناسبی در نتایج جستجو دارند درج کرده و در معرض دید مشتریان هدف خود قرار دهد.
  تبلیغات همسان (Native)
  تبلیغات همسان یا تبلیغات نیتیو شیوه‌ جدیدی از تبلیغات است که اغلب توسط وب سایت‌هایی که به ارائه‌ی مطالب مرتبط با نیاز کاربران خود می‌پردازند، پذیرفته و ارائه می‌شود. به بیان دیگر هر گونه محتوای ارائه شده به عنوان تبلیغ، که با ظاهر و ترکیب محتوای وب سایت میزبان مطابقت داشته باشد، یک تبلیغ همسان یا نیتو به شمار می‌آید. جهت آشنایی بیشتر با ماهیت تبلیغات همسان و مزایای آن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی مطلب لینک شده را مطالعه کنید. توییت های تبلیغاتی در توییتر، استوری های تبلیغاتی در اینستاگرام، پست‌های پیشنهادی در فیس بوک و محتواهای توصیه‌ شده از طرف سایت‌ها نیز می‌توانند در دسته بندی تبلیغات همسان قرار گیرند. بازاریابان محتوایی به طور فزاینده به سمت تبلیغات همسان گرایش پیدا کرده اند، چرا که در مقایسه با تبلیغات بنری، ایجاد حس اعتماد و تعامل با مشتریان آینده نگر بیشتر تداعی می‌شود. جهت آشنایی با جزئیات روش تبلیغات نیتیو در سایت زریوار پکیج تبلیغاتی و نیز دریافت مشاوره تبلیغاتی رایگان با ما تماس بگیرید
  تبلیغات کلیکی
  پرداخت به ازای کلیک یا PPC نام مدلی از تبلیغات اینترنتی است که در آن بازدیدکنندگان تبلیغات به وب‌سایت، اپلیکیشن موبایل و یا رسانه‌ای دیگر هدایت می‌شوند و تبلیغ دهنده بر اساس تعداد کلیک‌ها و مراجعه به رسانه خود، به نمایش دهنده هزینه تبلیغات را پرداخت می‌کند. این روش در زمان خود نوآوری در صنعت تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شد و به مرور جایگزین متدهای سنتی تبلیغات بنری (مدت‌دار) و پرداخت به ازای تعداد نمایش (CPM) شد. مدل‌های پیشرفته‌تر و پیچیده‌تری از پرداخت به ازای کلیک نیز هم‌اکنون در حال بهره‌برداری هستند که به عنوان مثال می‌تواند به پرداخت به ازای منجر شدن به خرید اشاره کرد. اطلاعات بیشتر در خصوص روش تبلیغات کلیکی را در صفحه مربوطه قابل دسترسی است.
  رپورتاژ آگهی
  رپورتاژ آگهی به حالتی از تبلیغات اطلاق می شود که شخص یا موسسه تبلیغ کننده مطلب به خصوص و منحصر به فرد خود را برای نمایش در وب سایت مقصد آماده سازی کرده و تبلیغات خود را در قالب معرفی محصولات یا خدمات و به شکل متنی به همراه لینک به وب سایت مبدا ارائه می دهد. در این نوع تبلیغات هدف اصلی معرفی کامل و اجمالی محصولات یا خدمات شرکت تبلیغ دهنده است به نحوی که در هیچ یک از سایر روش های تبلیغاتی امکان آن وجود ندارد. همینطور با توجه به این که رپورتاژ آگهی در هر سایت ظاهری مشابه به مطالب ارسالی دارد، عملا نوعی تبلیغ همسان یا نیتیو تلقی شده و اثر بخشی بالایی به همراه دارد. این نوع تبلیغات در مواردی تحت عنوان محتوای حمایت شده نیز در سایت ها قابل مشاهده است. اخیرا مفهوم رپورتاژ آگهی با تبلیغات به روش محتوای اسپانسر شده (منظور از محتوای اسپانسر شده، تبلیغاتی است که صرفا جهت آگاه سازی مخاطبین ارائه می‌شوند و هیچگونه قصد متقاعد سازی و یا کانورشن در آن وجود ندارد) ترادف خاصی پیدا کرده‌اند. با توجه به موفقیت‌های چشم گیری سایت‌هایی مانند Buzzfeed در زمینه ارائه محتوای حمایت شده، بسیاری از بازاریابان محتوا و نشریات اینترنتی، تولید محتوای اسپانسر شده را در دستور کار خود قرار داده اند. جهت کسب اطلاعات کامل تر در خصوص روش های ارائه تبلیغ به روش رپورتاژ آگهی یا محتوای حمایت شده در سایت زریوار، و نیز دریافت مشاوره تبلیغاتی رایگان، با ما در تماس باشید.
  تبلیغات آنلاین به سفارش مشتری
  در صورتی که مشتریان محترم تمایل داشته باشند هزینه تبلیغات بنری یا همسان خود را به صورت نتیجه محور انجام دهند، در ابتدای کار مبلغ تخمینی بنر بر اساس نوع جایگاه و تعداد کلیک هابه صورت علی الحساب دریافت شده و سپس بر اساس نتایج مشاهده شده در Google URL Shortener تعداد کلیک های موفق شمارش و محاسبه می گردد تا هزینه قطعی مشخص شود. مبلغ پرداختی به ازای هر کلیک به گونه ای تعیین شده است که تبلیغات بسیار موثر و اقتصادی باشد و در قیاس با هزینه پرداختی برای هر کلیک در شبکه های تبلیغاتی کمتر باشد. بدین ترتیب با حذف واسطه های تبلیغات در محیط اینترنت، سهم شرکت های تبلیغات کلیکی کم شده و هزینه پرداختی مشتری به ازای هر کلیک نصف هزینه شبکه های تبلیغاتی خواهد بود. تبلیغات در مجله اینترنتی زریوار جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تبلیغاتی رایگان با شماره تلفن: 09199549857 تماس حاصل فرمایید
  ایمیل: BlackMags@Gmail.Com
  قوانین زریوار برای تبلیغ کنندگان از پذیرش آگهی سایت‌های حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم. درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی‌دهنده در زمان نمایش آگهی در زریوار (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در زریوار تلقی شود، نمایش آگهی متوقف شده و زریوار مسئولیتی در قبال عودت وجه پرداخت شده ندارد. مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده است. طراحی بنر بر عهده سفارش دهنده است. در صورتی که محتوای آگهی یا فعالیت سایت براساس نظر وزارت ارشاد نیازمند مجوز خاصی باشد (مانند مجوزهای صنفی) آگهی دهنده میبایست آنها را کسب و در صورت لزوم ارائه کند. در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یا توقف نمایش یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی مذکور از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود. واریز یا پرداخت وجه به معنای قبول کلیه قوانین سایت و تایید نهایی سفارش برای نمایش آگهی است